Moderní a vyjímečný hotel umístěný v krásném prostředí. Jako součást národní přírodní památky "Babiččino údolí" je napojen na turistické trasy a cyklostezky.  Areál je přímo u Rýzmburského altánu a zříceniny hradu. V nevšedním prostření tu najdete pohodlí, výběr gastronomických specialit, osvěžení a příjemný  personál vždy připravený vyhovět Vašim přáním.

Svatební hostiny

S přípravami svateb máme bohaté zkušenosti. 
Své „Ano“ si můžete říci na našem dvoře pod širým nebem v ojedinělém romantickém prostředí uprostřed kouzelné přírody.

Oslavy

Hledáte-li to pravé místo pro vaši oslavu, jste u nás na správném místě. Náš hotel se stal  oblíbeným  místem pro konání nejrůznějších společenských akcí. V prostředí restaurace  s romantickým krbem, moderním sálem a uzavřeným dvorem  hotelu vám nabízíme ty pravé  nevšední zážitky dané jedinečným propojením krásné přírody s prvotřídní gastronomií a profesionálním servisem. Vítány jsou u nás skupiny od dvou až po 130 osob.

Firemní večírky

Nabízíme vám dokonalé prostory pro uspořádání akcí, které lze využít v rozsahu malých a středně  velkých kongresů typu konference, školení, jednání, eventů, večírků a dalších.Naše prostory mají  kapacitu až 70 míst ve velkém sále a 15 míst v malém sále. Zajišťujeme pro vás široké spektrum  služeb od ubytování, stravování, přes kongresovou techniku, volnočasový program až  po zprostředkování speciálních požadavků klientů. Vše pro vás připravujeme na nejvyšší úrovni. Sami se můžete přesvědčit o tom, jak vaši zaměstnanci, byznys partneři a klienti budou mile překvapeni našimi službami.

Hotelové pokoje

V hotelu Rýzmburk je 48 lůžek (13 dvojlůžkových pokojů včetně dvou velkých apartmánů, jeden čtyřlůžkový pokoj a dva jednolůžkové pokoje). V některých pokojích je možnost přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, televizí a internetovým připojením zdarma. Vstup do pokojů pomocí karty. Útulné pokoje jsou v přízemí a prvním patře.