Firemní večírky

Nabízíme vám dokonalé prostory pro uspořádání akcí,
které lze využít v rozsahu malých a středně velkých kongresů typu konference, školení, jednání, eventů, večírků a dalších.Naše prostory mají kapacitu až 70 míst ve velkém sále a 15 míst v malém sále. Zajišťujeme pro vás široké spektrum služeb od ubytování, stravování, přes kongresovou techniku, volnočasový program až po zprostředkování speciálních požadavků klientů. Vše pro vás připravujeme na nejvyšší úrovni. Sami se můžete přesvědčit
o tom, jak vaši zaměstnanci, byznys partneři a klienti budou mile překvapeni našimi službami. Teambuidingy Objevte se svými kolegy zákoutí českého venkova. Lokalita statku v Babiččině údolí je ideální k turistickým či cyklistickým výletům.

Teambuidingy

Objevte se svými kolegy zákoutí českého venkova.
Lokalita statku v Babiččině údolí je ideální k turistickým či cyklistickým výletům.

Rodinné oslavy

Rozhodnete-li se pro rodinnou oslavu v naší restauraci, kromě jídla a nápojů Vám můžeme zajistit například květinovou výzdobu či kapelu, která Vám zahraje k tanci a poslechu. Ale samozřejmě si také můžete sami pozvat svou oblíbenou hudební skupinu.
Máte speciální přání pro Vaši rodinnou oslavu týkající se třeba doprovodného programu či speciálních pokrmů nebo nápojů? Neváhejte se na nás obrátit. Pokud to bude v našich silách, vše rádi zařídíme.Jestliže někteří Vaši hosté přijeli z daleka, nabízíme možnost přespání ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

 

Cyklotrasy

 

 

paštika

Domácí hovězí burger